close x

Плетіння маскувальних сіток, Буча

Розкажіть друзям:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Плетемо сітки для техніки та бійців в зоні АТО.

Буча що під Києвом почала плести маскувальну сітку.
Запрошуємо до нас Всіх небайдужих громадян, які прагнуть допомагати та бути корисними в такий непростий час для нашої Батьківщини. ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!!

Самими лише маскувальними сітками наша спільна допомога не закінчується ще іноді беремо на себе зобов”язання перед родиною майбутньго бійця – взути та вдягти.

Шукаємо волонтерські центри, які займаються безпосередньо одягом, взуттям та іншими необхідними речами так необхідними на війні; передаємо через виїзних волонтерів різні харчі виготовлені своїми руками та просто закупленими в маркетах за власний кошт; допомагаємо сушити овочі для “Кухарської сотні Приірпіння” та іноді беремо участь у фасовці супів борщів, каш тощо.

Також проводимо збір речей для переселенців та постраждалих внаслідок бойових дій на сході країни на Фроловську, допомагаємо діткам, які залишились взагалі без батьків та тим, що змушені були покинути своїх батьків внаслідок жорстких бойових дій на теріторії проживання (смт Димер,табір “Лісова Застава” для дітей вимушених переселенців, монастирі та інтернати сімейного типу).

Адреса

Київська область, Лісова Буча, вул. Тарасівська, 12-А.
Напис: “ПЛЕТЕМО СІТКИ”, вхід зі сторони двору 9-ти поверхового будинку, де магазин “Зоряний”.

Розклад роботи

Режим роботи з 14.00-16.00 та з 19.00 й до перемоги

Контакти

Тетяна, тел. (097) 932-23-43, сторінка в facebook.
Тетяна, тел. (068) 305-97-86.

Київська область

Залишити коментар