close x

ГС “Громада Полтавщини”, м. Полтава та область

Розкажіть друзям:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

В групі “Кікімори АТО” при ГС “Громада Полтавщини” жінки плетуть сітки, роблять кікімори, шиють натільну білизну.

Контакти

Іванченко Світлана Олексіївна тел. 063 468 30 10
Бровченко Віра Вікторівна тел. 099 561 38 06
Сторінка групи в facebook
ел.адреса: liga.pl@ukr.net

1) Потрібні РИБАЦЬКІ СІТКИ з капронової нитки, з клітинкою 3Х3 або 4Х4 см.
2) МАТЕРІАЛ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ: тканини, обрізки тканин, речі б/в з НАТУРАЛЬНИХ волокон, х/б або з великим вмістом натуральних волокон земляних кольорів, неяскраві, відтінки зеленого, відтінки бежевого, хакі, камуфляж; ВАЖЛИВО! При горінні не має плавитись, спалахувати, диміти та стікати краплями.
3) Нарізати МАТЕРІАЛ смужками шириною 3 см. і довжиною не менше 30 см і до метра.
4) Будемо вдячні за допомогу з матеріалом будь-якому ШВЕЙНОМУ виробництву, у котрого залишаються обрізки тканин необхідних кольорів і яке готове їх віддавати нашим групам в роботу!
5) Зараз у нас завдання — забезпечити сіткою захисного кольору відповідно до сезону. Тому зараз плетемо сітку кольорів літа — неяскраві зелені, беж та хакі.
6) Нам НЕ підходить джинсова, пальтова тканина в роботу чи та, що має відблиск і буде прекрасною мішенню для снайпера.
7) Не купуйте тканину спеціально для нарізання смужок на плетіння сітки! Купіть на ці гроші краще хлопцям цигарки чи шоколаду. А нам в роботу досить і х/б речей, що можна взяти в найближчому секонді.
8) І останнє: Ми знаємо про те, що наші сітки недосконалі та потребують захисту від води та вогню. Скоро сезон дощів, сітки будуть добре набирати вологу та від ворожого вогню їх не врятує нічого і горіти вони будуть. АЛЕ правда в тому, що краще хай сітка буде мокрою, а наші хлопці будуть живими, аніж в страшних опіках від синтетики, яка за секунди горить і обліплює все тіло!

Будемо вдячні за допомогу!!!

gromada-poltava

Полтавська область

2 Comments
  1. валентина терещенко коментує:

    Спасибі вам ви робите велику справу. Саме на таких людях тримається наша УкраІна. Великий уклін вам і нехай Бог благословить вас і всіх украінців на добрі, благородні вчинки. Так тримати.

  2. Філіпас Світлана коментує:

    Спасибі вам за теплий прийом у вашому волонтерському центрі, за змістовну екскурсію. Ви робите добру справу, і надалі продовжуйте в тому ж дусі. Наші діти були дуже задоволені поїздкою.

Залишити коментар