close x

Група “Бориспіль – сушимо борщі солдатам”, Бориспіль

Розкажіть друзям:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Заготівля сухих наборів для супів, борщів.

Нашим бійцям на передовій потрібно допомогти не тільки продуктами, але й скоротити час на приготування гарячих перших страв. Тому, з ініціативи “Кулинарной сотни ” Дніпропетровська, небайдужі жінки Борисполя створили свою групу для приготування сухих овочевих наборів для борщу та супів. Потреба в таких сухих наборах у бійців дуже велика, адже не кожен вміє готувати, особливо коли готують по черзі (це відомо з розповіді волонтерів). Бажаючих допомогти з радістю приєднаємо до процесу.

Хто бажає допомогти – приєднуйтесь. Будемо раді будь-якій допомозі: в кого припадає пилом сушарка – витягуємо з коробки та сушимо овочі для борщу та супів (капуста, морква, буряк, цибуля, зелень). В кого є город та гарно вродили овочі – ділимось з тими, в кого городу немає, але є сушарка. Давайте, дівчата, це наш святий обов’язок – ДОПОМОГТИ ХЛОПЦЯМ ВИСТОЯТИ ЗИМУ.

Контакти:
Сторінка групи в facebook – facebook.com/groups/1506913952907493/

Київська область

One Comment
  1. Василь коментує:

    Доброго дня ! Висловлюємо велику подяку волонтерам які в місті Бориспіль готують набори сухих супів для солдатів і смаколиків з печивом від Оксани . Бажаємо Вам всяких гараздів і щоб ручки неболіли …

    З повагою солдати 1-ї батареї 142 -го дивізіону 44-ї артилерійської бригади .

    Разом до перемоги !!!

Залишити коментар